7 alternatywnych sklepów z aplikacjami mobilnymi dla Androida

Więc szukasz sklepów z aplikacjami mobilnymi dla urządzeń z Androidem, które mogą służyć jako alternatywa dla Google Play już wiem? System operacyjny Android został zaakceptowany przez rynek światowy, więc tyle, że żaden inny system operacyjny nie cieszy się tak dużą popularnością jak on. Android jest zdobywając dużą pozycję nie tylko na rynku telefonii komórkowej, ale także w świecie laptopy i komputery stacjonarne i jako takie wielu twierdziło, że może wkrótce przewyższają Microsoft i MacOS. Prawdopodobnie wiesz, że Google Play Store to oficjalny sklep mobilny dla wszystkich aplikacji na Androida. Szczyci się tym ponad dwa miliony aplikacji, muzyki i gier. I, oczywiście, możesz dostać prawie każdy aplikacji, której potrzebujesz w sklepie mobilnym, ale nawet wtedy potrzebujesz alternatyw wiesz czemu? Sklep mobilny nie jest dostępny dla wszystkich użytkowników; jeśli masz Amazon Kindle, powinieneś to zauważyć. Wygląda na to, że Google to rozumie
i dlatego umożliwiło to kilka alternatywnych sklepów z aplikacjami mobilnymi OS.

1. Amazon Appstore

Wiele osób uważa, że ​​Amazon jest wielkim rywalem Google. W pewnym sensie może to być prawda. Amazon z pewnością ma swój własny zestaw urządzeń mobilnych, takich jak Kindle Fire, ale wiele jego aplikacji działa całkiem nieźle również na urządzeniach z Androidem. Sklep mobilny umożliwia publikowanie Internetu Aplikacje i HTML. Obecnie sklep mobilny ma ponad 230 000 aplikacji i istnieją przesłanki, że kolejne są w drodze.

2. F-Droid

Ten sklep z aplikacjami mobilnymi obsługuje tylko aplikacje, które są za darmo. Ponadto kompiluje kod dla wszystkich aplikacji, czyniąc gombardziej bezpieczny niż prawie jakikolwiek sklep, w którym programiści piszą kodmsami. Ponieważ F-Droid jest organizacją non-profit, możesz cieszyć się wszystkimi aplikacjami bez reklam.mIstnieje również opcja pobrania starszych wersji aplikacji – na wypadek, gdybyś tego nie zrobiłmjak nowa aktualizacja. Czego więcej można chcieć?

3. GetJarThis

Umożliwia przesyłanie aplikacji za pośrednictwem sekcji przesyłania na ich temat forum, a nawet oferować programistom narzędzia do rozwijania i sprzedawania swoich aplikacji. To także ma program lojalnościowy dla klientów, w którym nagradzani są za lojalność wobec sklep. Dzięki wirtualnej walucie lojalnościowej możesz kupować wersje premium aplikacji także w wielu innych sklepach mobilnych.

4. Mobango

Mobango App Store ma rosnącą liczbę ośmiu osób milion użytkowników i ponad miliard pobrań. Obsługuje również różne aplikacje wieloplatformowe, które działają w sklepach z aplikacjami Java, Andriod i Blackberry.

5. Samsung

Aplikacje Galaxy Zainstalowane na wszystkich urządzeniach telefon Samsung, ten sklep mobilny oferuje bezpłatne i płatne aplikacje. Ponadto to ma niektóre aplikacje, które są dostępne wyłącznie w sklepie Samsung Galaxy Appstore. To ma prosty interfejs użytkownika i ma tę zaletę, że dociera do odbiorców w ponad 160 kraje, w których sprzedawane są telefony Samsung.

6. Uptodown

Uptodown został wydany w 2002 roku w celu skatalogowania hiszpańskich aplikacji
teraz dostępne w wielu językach, w tym koreańskim, rosyjskim i
Arabski. Jego aplikacje działają również na platformach Andriod, Windows i Mac. Również,
Redaktorzy Uptodown sprawdzają i publikują zrzuty ekranu wszystkich swoich aplikacji, więc jest bardzo mała szansa, że ​​utkniesz z błędną aplikacją.

7. Mobogenie

Mobogenie umożliwia przesyłanie aplikacji i gier łatwo między smartfonem a komputerem. Zapewnia również zarządzanie narzędzia, za pomocą których możesz zarządzać kontaktami, muzyką i inne foldery. Ponadto możesz również pobierać bezpłatne aplikacje na swój telefon które następnie mogą być obsługiwane przez Andrioda.