Czy maseczki Inventi Mask są warte swojej ceny?

Od kiedy maseczki Inventi pojawiły się na rynku szybko zyskały grono zwolenników. Nic dziwnego, skoro za medyczną skuteczność odpowiada unikalna technologia, która zabija wirusy, w tym COVID 19. W czym tkwi fenomen NanoTechnology i dlaczego Inventi Mask znikają ze sklepowych półek?

Skuteczność potwierdzona badaniami

Maseczka Inventi Mask (którą można porównać z innymi maskami na https://inventimask.com/jaka-maseczke-ochronna-wybrac) została opracowana podczas licznych badań dwóch firm: NanoGroup oraz Marion. To trzy warstwy tworzywa, które neutralizują bakterie oraz wirusy, w tym również koronawirusy. Za taki stan rzeczy odpowiada jodopowidon, który posiada działanie dezynfekujące i odkażające nawet do 48 godzin, co w porównaniu do zwykłej maseczki chirurgicznej znacznie wydłuża bezpieczne użytkowanie produktu bez konieczności wymiany na nowy. Dzięki nanotechnologii maseczkę można dotykać bez obaw i używać wielokrotnie przez 48 godzin bez ryzyka przeniesienia wirusa.

Opatentowana skuteczność i atrakcyjna cena

Sama maseczka z racji swojej długiej skuteczności została opatentowana, a badania znacznie wpłynęły na popularność produktu na rynku. Zdecydowaną zaletą maseczek jest ich atrakcyjna cena, a dodatkowo przy 48-godzinnej skuteczności to produkt, który obecnie stanowi jedną z tańszych opcji na rynku. Jak potwierdzają naukowcy i przeprowadzone badania, powłoka nasączona jodopowidonem zabija 99,9 procent bakterii, wirusów i grzybów. Zatem to skuteczny i bezpieczny sposób na walkę z koronawirusem. Produkt spełnia normę ISO 18184 oraz normę medyczną EN14683.

Dlaczego właśnie Inventi Mask?

Porównując skuteczność produktów dostępnych na rynku, wyraźnie widać różnicę i dysproporcje nie tylko w skuteczności maseczek, ale również w ich cenie. Typowa maseczka chirurgiczna to produkt jednorazowy, który po maksymalne 4 godzinach powinien zostać wymieniony na nowy. Ponadto użytkowanie maseczki jednorazowej jest dość uciążliwe. Należy bowiem mieć na uwadze fakt, iż maski nie wolno dotykać i co istotne, odpowiednio ściągać produkt po użyciu, gdyż istnieje ryzyko przeniesienia patogenu. Inventi Mask z kolei można dowolnie ściągać i zakładać podczas użytkowania, gdyż powłoka niszczy wirusy i bakterie, stąd nie ma ryzyka przeniesienia ich na dłonie oraz inne przedmioty. To 48 godzin bezpiecznego użytkowania i komfort noszenia. Ponadto maseczka dostępna jest w uniwersalnym czarnym kolorze, który pasuje do każdej stylizacji.

Inventi Mask – zalety

Maseczki z innowacyjną technologią zdecydowanie warte są swojej ceny. Porównując ich długą skuteczność to atrakcyjna i wygodna alternatywa dla maseczek chirurgicznych, których bezpieczne użytkownie jest znacznie krótsze. Zatem produkt firmy Marion ma mnóstwo zalet, ponieważ:

  • zabija wirusy, bakterie;
  • posiada samoczyszczącą się powłokę, która wykazuje działanie odkażające przez 48 godzin;
  • pozwala na wygodne użytkowanie (można dotykać, ściągać, ponowie zakładać);
  • posiada wysoki poziom filtracji;
  • jego skuteczność potwierdzają liczne badania;
  • dostępny jest w czarnym kolorze;
  • dostępny jest w atrakcyjnej cenie;

Inventi Mask to skuteczny produkt, którego stosowanie jest w pełni bezpieczne, ale zapewnia również wygodę i komfort podczas noszenia. Ponadto niska cena, przy wydłużonym czasie działania wpływa na fakt, iż obecnie to skuteczny, tani i doskonały produkt, który chroni nas przed COVID 19.