Nasiona konopi z rodziny Gorilla – przykłady

rodzaje-konopii

Gorilla to feminizowane nasiona będące prawdziwą gratką dla miłośników konopi. Są wysoko cenione w Stanach Zjednoczonych, ale doceniają i chętnie kolekcjonują ją osoby w każdym kraju, również w Polsce. Są to ciężkie nasiona o ekstremalnej jakości i fantastycznym wyglądzie. Jak każda odmiana, również wśród Gorilli możemy wyróżnić kilka ciekawych przykładów nasion, o których poniżej. Należy podkreślić, że kolekcjonowanie nasion jest w pełni legalne, natomiast uprawa już nie – opisy roślin to ciekawostki wyłącznie naukowe.

Gorilla Glue Auto

Jest to szczep nasion pochodzący z firmy Original Sensible Seeds, który jest zdecydowanie numerem jeden jeśli chodzi o ten gatunek. Nazwa tych nasion nie wzięła się przypadkowo – konopia ta, poza swoją siłą, jest również bardzo lepka i dzięki temu daje oszałamiający efekt wizualny. Trudno znaleźć szczep kopi o tak kleistej żywicy, jaką ma Gorilla Glue. Jest to świetna hybryda kopi, niewymagająca – ponieważ rosnąca automatycznie – nadaje się więc w sam raz dla początkujących kolekcjonerów, którzy pragną mieć w swoim pudełku mistrza wśród nasion tej rośliny. Roślina z nasion Gorilla Glue charakteryzuje się słodkim i ziemistym smakiem i aromatem, a także oszałamiającym właściwościom terapeutycznym – łagodzi przewlekły ból, bezsenność czy lęki.

Zkittzy Gorilla

Zkittzy Gorilla to kolejny feminizowany szczep od Original Sensible Seeds z przewagą Indici, o podwyższonej zawartości THC. Jest swoistym połączeniem supermocnego, opisanego powyżej szczepu Gorilla Glue, a także słodkiego Zkittlez. Podobnie jak Gorilla Blue, również Zkittzy Gorilla jest łatwa w uprawie, niewymagająca, a zachwycająca swoją siłą – to istna gratka dla fanów konopi. Jako roślina rośnie bardzo szybko i posiada wysokie stężenie THC. Zkittzy Gorillę charakteryzuje również ciekawy smak, w którym można wyczuć owoce tropikalne i czekoladę. Ten szczep posiada niskie stężenie CBD. Wydajna jest zarówno w uprawie zewnętrznej, jak i wewnętrznej.

Strawberry Banana

Strawberry Banana to propozycja ciekawego, owocowego szczepu od Reserva Privada. Jeśli jesteś początkującym kolekcjonerem nasion konopi, a jednocześnie fanem owoców – te kolekcjonerskie nasiona sprawią Ci ogromną frajdę. Dostaniesz je w wielu sklepach internetowych, takich jak np. Pan Pestka. Jest to szczep o podwyższonej zawartości THC, z przewagą Indici. Podobnie jak opisane powyżej szczepy, krzyżówka ta jest nasionem feminizowanym. Roślina ta szybko i mocno kwitnie i posiada ciekawe wydłużone liście, przepełnione żywicą. Szczep ten charakteryzuje bardzo ciekawy smak i aromat wspomnianych już owoców – bananów, truskawek i… Drewna!