Nietypowe gadżety i zabawki erotyczne. Przegląd rozwiązań

gadzety-erotyczne

Gadżety erotyczne to bez wątpienia jeden z najskuteczniejszych sposobów na urozmaicenie życia seksualnego. Obecnie na rynku istnieje szeroki wybór zabawek erotycznych, które sprawdzą się zarówno dla kobiet, mężczyzn, jak i dla par. Dlatego też gadżety ożywią nie tylko doświadczenia intymne z partnerem, ale również świetnie sprawdzą się podczas gry wstępnej i samotnej zabawy. Jakie nietypowe gadżety i zabawki erotyczne wybrać do sypialni? Sprawdź!

Pierścień erekcyjny

Pierścień erekcyjny to nic innego jak specjalna obręcz zakładana u nasady penisa, który w zależności od konkretnego modelu może obejmować również jądra. Zadaniem pierścienia jest ograniczenie odpływu krwi z żył, w wyniku czego penis zyskuje mocniejsze ukrwienie, a tym samym mężczyzna jest w stanie dłużej utrzymać erekcję. Niektóre pierścienie erekcyjne znajdujące się w ofercie sklepów z akcesoriami erotycznymi takich jak Alejafantazji.pl posiadają dodatkowe wypustki, które pozwalają na intensywną stymulację jąder lub łechtaczki, a co za tym idzie, gadżet erotyczny znacząco wydłuży stosunek, jednocześnie wpływając na zwiększenie doznań obojga partnerów.

Pompki do penisa

Pompki przeznaczone dla mężczyzn uważane są za najbardziej skuteczną i najszybszą metodę naturalnego powiększania członka. Za pomocą wytworzonego podciśnienia, pompka powoduje napływ krwi do ciał jamistych, o wiele szybszy niż ma to miejsce w przypadku naturalnej erekcji. W wyniku takiego działania penis niemal natychmiastowo zwiększa swój rozmiar zarówno w obwodzie, jak i w długości. Większy i twardszy członek w dużym stopniu wpływa na przedłużenia stosunku, a tym samym zwiększa odczuwanie przyjemności zarówno dla kobiety, jak i mężczyzny podczas seksu.

Kulki gejszy

Kulki gejszy to zabawka erotyczna nie tylko zwiększająca doznania, ale również gadżet służący do ćwiczenia tzw. mięśni Kegla. Są to niewielkie kuleczki połączone sznurkiem, które umieszcza się w pochwie, a następnie zaciska jej mięśnie wokół nich. Przy każdym ruchu, kulki Gejszy zaczynają delikatnie stymulować intymne miejsca kobiety, rozbudzając jej podniecenie, co sprawia, że świetnie sprawdzą się podczas gry wstępnej. Tego typu gadżet erotyczny używany regularnie to także dobry trening dla mięśni pozwalający na zwiększenie kondycji seksualnej oraz orgazmu, a także elastyczności dna macicy.

Pompki do piersi i waginy

Pompki do piersi to jedne z nietypowych gadżetów erotycznych, o których istnieniu wie niewiele osób. Są to niewielkie urządzenia, które działają na zasadzie podciśnienia pozwalającego powiększyć objętość piersi. Pompki dla kobiet sprawiają, że piersi stają się twarde i nabrzmiałe, co sprawia, że są bardziej wrażliwe nawet na delikatne pieszczoty, które odczuwane są w silniejszy sposób. Z kolei do stymulacji sutków świetnie sprawdzą się pompeczki do sutków, które dzięki wytworzeniu ciśnienia za pomocą własnych palców, intensywnie stymulują brodawki.

Pompki do waginy działają na podobnej zasadzie, czyli poprzez zasysanie powietrza zarówno wargi sromowe, jak i łechtaczka w ciągu kilku minut powiększają się, a co za tym idzie, stają się podatne na wszelkiego rodzaju bodźce z zewnątrz. Nabrzmiała łechtaczka jest o wiele bardziej wrażliwa na dotyk, dlatego też delikatne muśnięcia dłonią mogą doprowadzić kobietę do niepowtarzalnych i silnych orgazmów.

Na co zwrócić uwagę kupując gadżety erotyczne?

Niezależnie od wybranego rodzaju zabawki erotycznej przed jej zakupem należy zwrócić szczególną uwagę na materiał jej wykonania. Gadżety do praktyk seksualnych muszą być przyjemne dla ciała i skóry oraz muszą być całkowicie bezpieczne. Z tego powodu warto wybierać gadżety erotyczne wykonane z takich materiałów jak silikon, który nie wywołuje żadnych reakcji alergicznych, a co więcej jest bardzo trwałym materiałem. Silikon w prosty i szybki sposób można również utrzymać w czystości, a tym samym usunąć z niego wszelkie bakterie, co gwarantuje zarówno higienę, jak i bezpieczne używanie zabawek podczas przeróżnych zabaw erotycznych.