Ranking płytek do łazienki 2022

W zależności od cech architektonicznych mieszkania lub domu, trendy łazienkowe 2022 proponują różne materiały na ściany, podłogę i sufit. Niezmiennie jednak płytki zdają się być największym faworytem. W tym artykule przedstawiamy ranking najmodniejszych płytek do łazienki 2022, który z pewnością przyniesie wiele nowych pomysłów na aranżację wnętrz w przyszłym roku.

Ranking płytek do łazienki – co będzie modne w 2022 roku?

Miejsce 1: płytki porcelanowe z kamiennym wzorem. Kontrast kolorów i piękny wygląd to z pewnością świetny dodatek do Twojej przestrzeni.

Miejsce 2: kolorowe sześciokąty – płytki heksagonalne to prawdziwy hit. Możesz dać się mu ponieść i dodać charakteru swojemu domowi, dzięki temu trendowi. To odważne, ale równocześnie eleganckie podejście do płytek – te sześciokątne piękności są idealne nie tylko do łazienki, ale też do podłóg kuchennych.

Miejsce 3: płytki dekoracyjne z motywem roślinnym – do ściany funkcyjnej sprawdzą się jak żadna inna wersja płytek. Szczególnie świetnie będą pasować do betonowej łazienki w stylu industrialnym. Dzięki temu wyjątkowemu dekorowi ściennemu zrobisz wrażenie na wszystkich swoich gościach!

Miejsce 4: płytki z teksturą 3D – to zdecydowanie wybór, którego nie pożałujesz. W 2022 roku będziemy świadkami tego, jak płytki 3D będą wiodły prym w łazienkowych trendach!

Miejsce 5: płytki wielkoformatowe – to sposób na to, by nie pozostawiać w łazience niezaprojektowanej przestrzeni. Dekoratorzy kochają płytki wielkoformatowe! Występuje w różnych stylach i wzorach – z łatwością znajdziesz coś idealnego dla swojej łazienki. Ich wszechstronność do umieszczania na podłogach, ścianach, a nawet blatach sprawia, że są pewnym trendem.

Gdzie szukać hitowych płytek do łazienki?

Mamy szczęście – bo producenci płytek nas więc rozpieszczają w wyborze, a wręcz prześcigają się w proponowanych wzorach. Na szczególną uwagę zasługują tutaj płytki łazienkowe Paradyż – klasa sama w sobie, jak również płytki łazienkowe Opoczno – lider od wielu lat. Warto zapoznać się z ich niesamowitymi propozycjami, zgodnymi z trendami w rankingu.