Top 7 niesamowitych cytatów Steve’a Jobsa

Obecny świat technologii jest w dużej mierze rządzony sukcesem tego wielkiego amerykańskiego biznesmena o nazwisku Steven Paul Jobs, który jest dyrektorem generalnym i współzałożycielem najpopularniejszej zaawansowanej firmy technologicznej o nazwie Apple Inc. Nie powinno być mniej do powiedzenia o tym, co Apple Inc zrobił, ponieważ wielki sukces tej firmy udowodnił już swoją doskonałość w rozwoju komputerów Apple, iPodów, iPadów, Macbooków i iPhone’ów.

Steve Jobs, który urodził się 24 lutego 1955 roku, zawsze był ambitny w zakresie uczenia się i zajmowania się sprawami technicznymi i ojciec bardzo nalegał, aby zajął się częściami technicznymi w garażu. Stopniowo Steve zainteresował się elektroniką i projektowaniem. Po ukończeniu szkoły w Kalifornii zapisał się na kurs kaligrafii, który później zainspirował go do stworzenia wielu krojów pisma Apple.

W 1976 r. Jobs z powodzeniem zaprojektował pierwszy komputer Apple o nazwie Macintosh przy współpracy Woźniaka. Choć początkowo przez długi czas sprzedawali komputery z garażu dla rodziców Jobsa, po kilku latach wprowadził ten produkt na rynek, co dało rekordową sprzedaż w pierwszym roku. Stopniowo Apple zaczął dominować w zaawansowanym rynku technologii.

Steve zawsze pragnął wynalazków i zbudował taki zespół w Apple, że ich wspólny wysiłek nigdy nie ograniczał się do odkrywania komputerów i nadal rozwijał wiele innych technologii, takich jak iPhone’y, iPady, MacBooki itp. I każdy z nich miał poważne sensacje przez cały czas, który był zupełnie inny niż wszystkie inne wynalazki w historii.

Steve Jobs jest również rekrutowany jako prezes Pixar, gdzie jest większościowym udziałowcem. Jest także jednym z członków The Walt Disney Company i CEO NeXT. Jobs był również wielkim wyznawcą duchowości i przybył do Indii, aby odwiedzić różne Aśramy, takie jak Neem Karoli i Baba w Kainchi, aby otrzymać oświecenie. Dopiero w wieku 23 lat był właścicielem nieruchomości o wartości 1 000 000 USD, a to Apple przejął nawet rynek Microsoft.

Steve Jobs zdiagnozowano raka trzustki w 2003 roku i zaczął się pogarszać wraz z jego zdrowiem. Po jego śmierci został pochowany, a jego wspomnienia wyryte są w jego miejscu pochówku w Alta Mesa Memorial Park.

Top 7 niesamowitych cytatów Steve’a Jobsa

„Jeśli naprawdę się przyjrzysz, większość sukcesów z dnia na dzień zajęła dużo czasu”.

„Najmniejsza firma na świecie może wyglądać na tak dużą, jak największa firma w Internecie.”

„ Najlepsze pomysły muszą wygrać. ”

” Pragnę tylko, abyś dzisiaj wykonał najlepszą pracę swojego życia. ”

„ Jeśli poprawnie zdefiniujesz problem, prawie masz rozwiązanie. ”

„ Najcenniejszą rzeczą, którą wszyscy mamy, jest czas. ”

„ Ludzie, którzy są na tyle szaleni, by myśleć mogą zmieniać świat. ”

Te niesamowite i genialne cytaty Steve’a Jobsa zapewniają, że po przeczytaniu tego nie przestaniesz się nudzić. Dosyć prowokujące do myślenia wypowiedzi Steve’a Jobsa wystarczą, aby zrozumieć, jak mu się udało w życiu.