Zabiegi medycyny estetycznej w Gdańsku? Tylko z Impladent!

Medycyna estetyczna na przestrzeni ostatnich lat stała się niezwykle popularna. Z zabiegów upiększających korzystają już nie tylko celebryci i prezenterzy telewizyjni, ale także osoby, które chcą poprawić komfort życia i czuć się lepiej we własnej skórze. Jakie zabiegi powinna oferować dobra klinika medycyny estetycznej?

Mezoterapia igłowa

Zabieg polegający na bezpośrednim wprowadzeniu w warstwę skórną substancji odżywczych, które sprawiają, że istniejące zaczerwienienia skóry, zmarszczki i inne niedoskonałości znikają. Badania naukowe wykazały znacznie większą skuteczność mezoterapii w stosunku do tradycyjnych terapii opartych o suplementację podawaną doustnie. Dzięki iniekcyjnemu podaniu, zabieg oddziałuje nie tylko na powierzchnię skóry, ale także na jej głębsze warstwy.

Biorewitalizacja skóry sprawia, że tkanka staje się odmłodzona, jędrniejsza i dobrze odżywiona. Jest to doskonały sposób na walkę z trądzikiem, cellulitem, rozstępami i wypadaniem włosów.

Endolifting Fotona 3D

Często wybieranym zabiegiem medycyny estetycznej w Gdańsku i Gdyni jest innowacyjne, laserowe odmładzanie twarzy. To także jedna z najchętniej wybieranych usług przez wszystkie gwiazdy filmowe i telewizyjne. Na czym polega ten protokół zabiegów odmładzających?

Pierwszym etapem jest endolifting, wykonywany specjalnym laserem wewnątrz jamy ustnej. Celem naświetlania jest pobudzenie kurczliwości włókien kolagenowych. Laser oddziałuje zarówno na wewnętrzną i zewnętrzną warstwę skóry i prowadzi do spłycenia bruzd nosowo-wargowych, a dodatkowo poprawia koloryt skóry i niweluje jej nierówności.

Kolejny etap to resurfacing, polegający na ablacyjnym wygładzaniu skóry. Precyzyjnie dobrana częstotliwość lasera Er:YAG umożliwia kontrolowane złuszczanie naskórka. To znacznie bardziej dokładny zabieg niż działania chemiczne czy mechaniczne. Już po pierwszym zabiegu zauważymy poprawę kondycji skóry, jej gęstości i jędrności. Naskórek staje się napięty, odzyskuje młodość i blask.

Ostatni krok to fotoodmładzanie i również opiera się na działaniu lasera Er:YAG. Pulsacyjne światło promieniuje na skórę twarzy rozgrzewając ją i pobudzając do intensywnej regeneracji. Włókna kolagenowe ulegają skróceniu i przebudowują się.

Zaleca się, aby liftingu nie przeprowadzać w okresie letnim, kiedy jesteśmy narażeni na działanie intensywnego promieniowania słonecznego.

Jakich efektów można oczekiwać po zabiegu endoliftingu Fotona 3D? Przede wszystkim powoduje on spłycenie zmarszczek i sprawia, że zanikają niedoskonałości skóry twarzy. Poprawie ulega kondycja, jasność i elastyczność tkanek, które odzyskują dawną sprężystość, charakterystyczną dla młodej skóry.

Osocze bogatopłytkowe

Metoda stosowana od wielu lat w ortopedii, okulistyce, a od kilku lat, także w klinice medycyny estetycznej w Gdańsku. Na czym polega to uniwersalne rozwiązanie?

Koncentrat zawierający skumulowane płytki krwi oraz substancje stymulujące regenerację zostaje wstrzyknięty pacjentowi w rejonach wymagających regeneracji. Choć zabieg jest realizowany w kilku etapach, jest całkowicie bezbolesny. To jedna z najbardziej naturalnych, ale jednocześnie efektywnych operacji oferowanych przez kliniki estetyczne.

Botoks

Likwidacja zmarszczek za pomocą toksyny botulinowej znana jest od wielu lat. Pacjenci cenią sobie skuteczność tej terapii, trwałość zabiegu oraz jego przystępną cenę. Ostrzykiwanie botoksem prowadzi do likwidacji zmarszczek mimicznych, które powstają przede wszystkim w górnej części twarzy.

Choć zabieg z wykorzystaniem toksyny botulinowej wykonywany jest głównie u osób dojrzałych, nie ma przeciwwskazań, aby stosować go profilaktycznie także u osób młodych. Odpowiednio wczesna aplikacja substancji zapobiega przedwczesnemu pojawieniu się zmarszczek. Praktycznie bezbolesny zabieg pozwala spowolnić efekt upływającego czasu i cieszyć się jędrną i gładką skóra przez wiele lat.

Chcesz wiedzieć więcej? Zajrzyj na stronę kliniki medycyny estetycznej w Gdańsku: http://www.impladent-estetyczna.eu/ i zapoznaj się z pełną ofertą zabiegów medycyny estetycznej oraz usług stomatologicznych.