Zyskaj łatwy dostęp do firmowej gotówki

Obecna sytuacja gospodarcza wywołana pandemią COVID-19 sprawia, że wielu polskich przedsiębiorców, zwłaszcza tych z sektora MSP boryka się z problemami z dostępem do gotówki. Jak szybko i bezpiecznie poprawić płynność finansową przedsiębiorstwa? Z pomocą mogą przyjść pozabankowe instytucje finansowe, takie jak PragmaGO.

Fintech PragmaGO na ratunek polskim przedsiębiorcom

PragmaGO to nowoczesna firma świadcząca usługi finansowe dla B2B, stawiająca na wysokiej jakości rozwiązania IT. Celem działalności PragmaGO jest jak najszybsze dostarczanie kapitału dla mikro, małych i średnich firm. Usługi dostępne są całkowicie online 24/7, dzięki czemu każdy przedsiębiorca może zgłosić się o finansowanie, będąc w dowolnym miejscu bez konieczności zjawiania się w biurze lub banku i podpisywania papierowych wniosków. Chcąc dotrzeć do jak najszerszego grona klientów, PragmaGO oferuje swoje usługi także poprzez integracje z ekosystemami partnerów.

Bezpośrednie wsparcie Twojej firmy

PragmaGO oferuje trzy rodzaje usług, każda z nich może poprawić płynność finansową Twojej firmy. W zależności od aktualnych potrzeb, możesz skorzystać z finansowania faktur, faktoringu oraz rat dla biznesu (finansowania zakupów).

Jeżeli nie chcesz wiązać się umową, a Twoja firma wystawia faktury na różnych odbiorców, rozważ finansowanie faktur. Formularz to jedynie 4 proste kroki, akceptacja warunków odbywa się poprzez kod SMS, a środki są przelewane na Twoje konto zaraz po potwierdzeniu zasadności faktury przez odbiorcę. Dla firm, które potrzebują stałego dostępu do gotówki i wystawiają faktury na powtarzalnych odbiorców, najlepszym rozwiązaniem będzie faktoring online z limitem nawet do 1 mln zł lub mikrofaktoring z limitem do 500 tys. zł dla tych z nieco mniejszymi potrzebami. W obu przypadkach również wystarczy wypełnić prosty 4-krokowy formularz, a decyzja podejmowana jest do 24 godzin od przesłania wniosku.

W ramach usługi finansowania zakupów można odroczyć płatność o 30 dni lub rozłożyć nawet na 36 rat. Środki są przelewane na konto dostawcy przelewem ekspresowym, zaraz po potwierdzeniu przez Ciebie zaproponowanych warunków. Akceptacja warunków odbywa się przez kod SMS.

Zaproponuj wsparcie swoim klientom

Wychodząc naprzeciw przedsiębiorcom i chcąc wesprzeć jak najszersze grono MSP, PragmaGO oferuje także możliwość współpracy partnerskiej. Jeżeli prowadzisz sklep internetowy, zapytaj o możliwość zaoferowania rat lub odroczonej płatności dla swoich klientów we współpracy z PragmaGO. Jeżeli z kolei działasz np. w branży TSL, zapytaj o e-skonto.

Dostęp do gotówki nie musi się wiązać z dużą ilością formalności i staniem w kolejkach. Nowoczesne rozwiązania, jakie wykorzystuje PragmaGO, sprawiają, że proces ten może być niezwykle szybki, intuicyjny i dostępny niemal z każdego miejsca na ziemi. Konieczny jest jedynie dostęp do urządzenia z internetem.

Dowiedz się więcej na https://pragmago.pl