Cordyceps i grzyby Reishi – połączenie w służbie witalności

Cordyceps i grzyby Reishi – połączenie w służbie witalności

Cordyceps i Reishi to grzyby wykorzystywane w Tradycyjnej chińskiej medycynie od wieków. Początkowo grzyby stosowane były osobno, jednak z latami nabywania wiedzy i doświadczeń, chińscy mnisi zaczęli łączyć te dwa grzyby w jednej mieszance. Stosowano ją między innymi u osób przemęczonych, narażonych na duży stres, wyczerpanych po wyniszczających chorobach w celu odzyskania wigoru i sił witalnych. Jakie właściwości o tym decydują?

Substancją aktywną jest kordycepina. Związek ten ma bardzo unikalne właściwości – wpływa na lepsze funkcjonowanie układu immunologicznego, stabilizuje poziom glukozy, poprawia działanie układu krążenia i bardzo pozytywnie oddziałuje na układ oddechowy zwalczając wszelkie jego infekcje. 

Reishi zawiera bardzo duże ilości aktywnych biologicznie polisacharydów. Pomagają one przywrócić homeostazę tam, gdzie z różnych powodów została ona zaburzona. W Reishi znajduje się również wiele cennych mikroelementów, które pozytywnie oddziałują na nasze zdrowie. warto nadmienić, że ich właściwości z powodzeniem wykorzystywane były również w rodzimym ziołolecznictwie.

Gdzie znaleźć połączenie cordycepsu i Reishi? W jakich sytuacjach stosować?

Produktem łączącym unikalne właściwości cordycepsu i Reishi jest Fohow Sanbao Oral Liquid Eliksir Trzy Klejnoty Feniks. Jego stosowanie nie tylko przywraca energię i witalność, ale również wspiera naszą skórę w eliminacji wolnych rodników opóźniając powstawanie zmarszczek. Doskonale wpływa na cerę a przy tym pomagała regulować gospodarkę lipidową obniżając poziom złego cholesterolu.

Oczywiście dzięki właściwościom corycepsu preparat Fohow Sanbao Oral Liquid Eliksir Trzy Klejnoty Feniks stymuluje układ odpornościowy do zwiększenia produkcji limfocytów T odpowiedzialnych za eliminację czynników chorobotwórczych. Preparat ma formę płynną i należy zażywać go codziennie rano przed zjedzeniem pierwszego posiłku. Fohow Sanbao Oral Liquid Eliksir Feniks jest całkowicie bezpieczny – nie wywołuje alergii ani podrażnień i może być stosowany u dzieci.

Warto również wskazać na jeden z najlepszych produktów ziołowych TMC: Perły Księżniczki, stosowane w kłopotliwych stanach zapalnych dróg rodnych.