Do jakiego wnętrza pasują kryształowe dodatki?

lampy-kryształowe

Lampy kryształowe to dodatek nadający charakteru, przepychu oraz elegancji. Wnętrze urządzone w eleganckim stylu doskonale łączy się z błyszczącymi meblami oraz wyraźnymi dodatkami. Chodzi oczywiście o styl nowoczesny.

Kiedy warto sięgnąć po kryształowe elementy?

Dodatki wykorzystywane w aranżacji odgrywają niezwykle ważną rolę i wpływają na charakter całego wnętrza oraz wrażenia, które towarzyszą mieszkańcom oraz gościom. Lampy kryształowe oraz błyszczące dodatki najlepiej sprawdzają się w stylu glamour, który jest hołdem dla elegancji oraz ponadczasowej klasy.

Kryształowe żyrandole doskonale prezentują się w połączeniu ze sporymi białymi sufitami, które nadają charakteru i jednocześnie zwracają uwagę. To przejaw luksusu i dobrego stylu, co widać również w oświetleniu. Pamiętaj jednak, że tutaj wcale nie musi być nudno. Zaszalej nieco przy pomocy odpowiedniej kolorystyki. W salonie glamour nie może zabraknąć bieli oraz czerni, ale dodaj także trochę koloru, czyli zastosuj fioletowe, srebrne i butelkowozielone dodatki. Takie połączenia prezentują się znakomicie z bogato zdobionym sufitem. Zadbaj o spore lustro, które będzie odbijało światło pochodzące z żyrandola i bardzo korzystnie wpłynie na końcowy efekt wizualny.

Lampy kryształowe doskonale prezentują się w połączeniu z ozdobnymi, stylowymi poduszkami umieszczonymi na kanapie oraz połyskującymi ramkami na zdjęcia. Nie może zabraknąć eleganckich waz oraz świeczników, które razem z oświetleniem i zastosowanymi kolorami zostają utrzymane w gustownym, klasyczny stylu.

Gustowne dodatki

Co z oknem? Bardzo ważne, żeby wszystkie elementy wnętrza tworzyły spójną całość, dlatego postaw na bardzo modne zasłony wzbogacone w ornamenty. Pamiętaj o roli, jaką odgrywają poduszki wzbogacone w drobne kryształki, a krzesła i fotele obij atrakcyjnym materiałem, gdyż stanowią nie tylko efektywny dodatek, ale jednocześnie odgrywają funkcjonalną rolę. Do tego celu wykorzystaj skórzane, pikowane tkaniny. Do wykończenia zastosuj srebrne i złote nici – w dobrej aranżacji liczy się każdy szczegół.

Jeśli zdecydowałeś się na styl glamour nie bój się intensywnych, błyszczących dodatków, które powinny przyciągać uwagę. Lampy kryształowe razem z odpowiednimi materiałami i gustownymi meblami są w stanie stworzyć bardzo atrakcyjne i eleganckie wnętrze. Wybrane akcesoria mogą zwracać dużą uwagę i przyciągać wzrok – dlatego, mimo iż w stylu glamour dużo się dzieje, nie przesadź z ilością.