Dobry odkurzacz bezprzewodowy dotrze w trudno dostępne miejsca

Klienci ochoczo decydują się na kupowanie urządzeń ułatwiających wykonywanie domowych obowiązków. Nie dziwi więc fakt, że odkurzacz na baterie to hit ostatnich lat. Zastanawiasz się, jaki odkurzacz bezprzewodowy najlepiej sprawdzi się w Twoim domu? Bardzo dobre opinie mają modele marki Samsung.

Odkurzanie jest jednym z najmniej lubianych domowych obowiązków. Wiele osób tuż po wykonaniu tej czynności jest niezadowolonych z efektów – mimo że wydawało im się, iż sprzątają dokładnie. Problem często leży po stronie sprzętu. Obecnie coraz więcej ludzi decyduje się na odkurzacz na baterie. Jest wygodniejszy i łatwiej nim dotrzeć w przeróżne zakamarki.

Jaki odkurzacz bezprzewodowy kupić?

Bezprzewodowe modele odkurzaczy coraz częściej można spotkać w wielu polskich mieszkaniach i domach. Czym wyróżniają się te sprzęty? Łączy je przede wszystkim brak przewodu i występowanie akumulatora oraz zazwyczaj – zgrabniejszy kształt. A według opinii użytkowników używających bezprzewodowych sprzętów niewątpliwą zaletą takiego odkurzacza jest też jego poręczność.

Odkurzacz na baterie z racji tego, że nie ma kabla, znacznie ułatwia sterowanie sprzętem, ponieważ nic nie plącze się pod nogami i co chwila nie trzeba przepinać kabla do innego gniazdka. Dobry odkurzacz bezprzewodowy ma też w zestawie dość wąską szczotkę, która ułatwia zbieranie kurz z miejsc, do których naprawdę trudno dotrzeć.

Najlepszy odkurzacz bezprzewodowy marki Samsung usuwa nawet najdrobniejsze cząsteczki kurzu, a to dzięki systemowi filtracji HEPA. Jak podaje producent urządzenia, 5-warstwowy system filtracji HEPA wyłapuje aż do 99,999% mikrocząsteczek, takich jak kurz i różne alergeny. Co najważniejsze, to to, że system filtracji HEPA zastosowany w bezprzewodowym odkurzaczu Samsung Jet ma certyfikaty SLG oraz BAF, które uwiarygodniają jego skuteczność w usuwaniu mikroskopijnych cząsteczek kurzu.

Najlepszy odkurzacz bezprzewodowy powinien być wielofunkcyjny

Jakie zalety ma jeszcze odkurzacz na baterie marki Samsung? To wielofunkcyjne urządzenia zawiera też w zestawie specjalnie zaprojektowaną elektroszczotkę Soft Action Brush, która ma antystatyczne włosie. Co to dokładnie oznacza? To, że dzięki niemu precyzyjnie zbiera każde zabrudzenia z parkietów, paneli czy podłóg. Taka elektroszczotka świetnie sprawdza się też na dywanach, wykładzinach i dokładnie odkurzy z nich np. sierść kotów czy psów. A dzięki zastosowanej w szczotkach obrotowej głowicy 180° dobry odkurzacz bezprzewodowy Samsung Jet prowadzi się z niebywałą lekkością i dociera on do każdego domowego zakamarka.

Jaki odkurzacz bezprzewodowy pozwoli też w prosty sposób opróżnić i wyczyścić pojemnik na kurz? Z całą pewnością najlepszy odkurzacz bezprzewodowy z modeli marki Samsung Jet, bo utrzymanie tego sprzętu w czystości jest banalnie proste. Wszystkie elementy odkurzacza, czyli pojemnik na zabrudzenia, system multicyklonowy i filtr można myć w wodzie. Zaś aby cieszyć się higieniczną czystością sprzętu, wystarczy opróżnić pojemnik na zanieczyszczenia w bezprzewodowym odkurzaczu Samsung Jet. Jak to zrobić? Trzeba tylko odłączyć pojemnik i umieścić go w stacji czyszczącej Clean Station, która już automatycznie usunie jego zwartość.

I trudno pomyśleć, że jeszcze nie tak dawno temu odkurzacz na baterie był traktowany przez wiele osób wyłącznie jako innowacyjna nowinka przeznaczona dla fanów nowatorskich rozwiązań. Z czasem okazało się jednak, że odkurzacze bezprzewodowe z powodzeniem zastępują te tradycyjne.